بانک کتاب بلیط قطار رزرو هتل بتن آماده خرید چای موزیک تور روسیه تور مالزی تور مالزی
بستن تبلیغات [X]
تردمیل TF 180SM : تردمیل


نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

تردمیل TF 180SM

تردمیل TF 180SM چند منظوره می باشد و ویبراتور، میله درازنشست، دمبل و مسگری برای تکمیل تمرینات دارد. سرعتی که این تردمیل می تواند به شما ارائه دهد تا 14 کیلومتر است. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است. شیب این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه نیز تغییر می کند. ویژگی تاشوندگی به کاربر این امکان را می دهد تا بتوانید در صورت کم بود جا تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید.

این دستگاه دارای موتوری با قدرت 2.25 اسب بخار است.این تردمیل 70 کیلوگرم وزن دارد و خانگی می باشد. نمایشگر این تردمیل LCD بوده و می تواند سرعت، مسافت، شیب، کالری و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد. ابعاد تسمه این تردمیل 42*127 سانتی متر است.

بر روی دسته های این تردمیل کلیدهای کنترل، سرعت و شیب وجود دارد. این تردمیل محل قرارگیری تبلت نیز دارد.این دستگاه ضربه گیر Spring و Rubber دارد که سر و صدای زیاد را به اطراف انتقال نمی دهد و فشار وارد بر روی زانوها و کمر را بسیار کم می کند. از قابلیت های خوب این تردمیل روغن کاری خودکار نیمه اتوماتیک این دستگاه می باشد که باعث سالم ماندن و طولانی شدن عمر دستگاه می شود.

محل قرارگیری بطری آب نیز که بر روی این دستگاه تعبیه شده است به شما نوشیدن آب در حین ورزش را یادآوری می کند. وزنی که می تواند بر روی این دستگاه راه برود یا بدود تا 110 کیلوگرم است. این تردمیل گیره ایمنی دارد. این دستگاه 12برنامه از پیش تعیین شده دارد. این تردمیل چینی بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

[ بازدید : 1 ]

[ شنبه 19 خرداد 1397 ] [ 21:28 ] [ هایپرجیم ]

[ ]